Képernyőn a Forma-1, a Real Madrid és az NFL

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban november 29-én, vasárnap:


M4 Sport
9.43: Lovas vk, Papp László Sportaréna
13.55: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam
16.27: Labdarúgás, Női Eb-selejtező, Magyarország-Oroszország, Felcsút
19.04: Vízilabda, Női MK-döntő, Hajós uszoda

Sport 1
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Villarreal
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Athletic Bilbao
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Valencia

Sport 2
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya-Ystads IF
16.45: Kézilabda, férfi BL, Montpellier - MOL-Pick Szeged
19.00: Amerikaifutball, NFL, Atlanta Falcons-Minnesota Vikings
22.30: Amerikaifutball, NFL, Seattle Seahawks-Pittsburgh Steelers

Sport M
13.43: Lóverseny, futam

Sport Klub
17.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Znojmo

Eurosport 1
8.45/12.45: Északi összetett, vk, Ruka, síugrás
10.00: Sífutás, vk, Ruka, női 10 km
11.15: Sífutás, vk, Ruka, férfi 15 km
13.45/15.15: Sílövészet, vk, Svédország
17.45/20.45: Alpesi sí, vk, Aspen, női műlesiklás
19.00: Alpesi sí, vk, Lake Louise, férfi szuper-óriásműlesiklás
23.00: Labdarúgás, MLS, Dallas FC- Portland Timbers

Eurosport 2
10.00: Autósport, GP3, Egyesült Arab Emírségek, 1. futam
10.45/11.45: Szánkó, vk, Innsbruck, férfi egyes
14.00/20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Stuttgart
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Schalke 04

Digisport 1
12.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Chelsea
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-WBA
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Arsenal
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Juventus

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Atalanta
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Swansea
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Monaco

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Guingamp
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Lazio
20.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Santos