Képernyőn a Barcelona–Atletico–Real-trió

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban október 15-én, szombaton:


M4 Sport
14.30: Autósport, DTM, Hockenheim, 1. futam
15.30: Labdarúgás, NB I, Gyirmót–-Mezőkövesd
17.45: Labdarúgás, NB I, DVTK–Videoton
20.00: Vízilabda, női ob I, UVSE–Dunaújváros

Sport 1
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Movistar Inter–Burela P. Rubén
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 2. forduló, visszavágó, Csurgó–Achilles Bocholt
17.00: Kézilabda, férfi BL, Telekom Veszprém–THW Kiel
19.15: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO KC–Midtjylland

Sport 2
11.30 és 15.00: Kerékpár, országúti vb, Doha, női mezőnyverseny
13.00: Labdarúgás, Primera División, Leganés–Sevilla
16.15: Labdarúgás, Primera División, Barcelona–Deportivo La Coruna
18.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid–Granada
20.45: Labdarúgás, Primera División, Betis–Real Madrid

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Motorsport, Superbike-vb, Jerez, superpole
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Jerez, 1. futam
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open, Manchester, elődöntő

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt–Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen–Bayer Leverkusen

Digisport 1
10.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntő
14.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli–AS Roma
17.55: Labdarúgás, Serie A, Pescara–Sampdoria
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus–Udinese
23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
5.30: Motorsport, Moto3, Japán Nagydíj, időmérő edzés
6.25: Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, 4. szabadedzés
7.05: Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, időmérő edzés
8.00: Motorsport, Moto2, Japán Nagydíj, időmérő edzés
9.55: Autósport, F3 Eb, Hockenheim, 1. futam
14.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntő
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy–PSG
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp–Lille

Digisport 3
16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, Leinster Rugby–Castres Olympique
18.30: Rögbi, Bajnokok Kupája, Northampton Saints–Montpellier

Spíler TV
13.05: Labdarúgás, Premier League, Chelsea–Leicester City
15.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester City–Everton
18.05: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace–West Ham United