Képernyőn a Barca, a Real, a Forma-1 és a Veszprém-Szeged

Fotó: Getty Images / Alex Caparros

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban május 14-én, szombaton:


M4 Sport

9.12 és 12.15: Úszás, Európa-bajnokság, London
10.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, 3. szabadedzés
13.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, időmérő edzés
16.00: Kick-box, világkupa, Budapest
18.12: Kézilabda, férfi NB I, MVM Veszprém - MOL-Pick Szeged

Sport 1
11.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Norvégia-Svédország
14.45: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Magyarország-Fehéroroszország
17.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Real Madrid
19.00: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Kanada-Szlovákia

Sport 2
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Final Four, elődöntő, Chambéry-Göppingen
17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-FC Barcelona
19.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Celta Vigo

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
7.30: Superbike-vb, Malajzia, időmérő edzés
10.00: Superbike-vb, Malajzia, 1. futam
14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz
18.00: Műugrás, Eb, London, női 10 m szinkron, döntő

Eurosport 2
12.45 és 17.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Azerbajdzsán
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Eintracht Frankfurt
23.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Philadelphia Union

Digisport 1
11.10: Autósport, Forma-3, Pau, 1. futam
12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
14.30: Tenisz, ATP-torna, Róma
16.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-AS Roma/Napoli-Frosinone/Sassuolo-Internazionale
23.05: Autósport, IndyCar, Indianapolis

Digisport 2
6.25: K1, Glory-sorozat, Los Angeles
13.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Sanghaj
15.45: Autósport, Forma-3, Pau, 2. futam
17.25: Rögbi, Bajnokok Kupája, döntő, Saracens-Racing 92
20.00: Tenisz, ATP-torna, Róma
22.40: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Gimnasia La Plata

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Nantes