Képernyőn a Barca, a Juve, a ManUnited és a Dortmund

Fotó: Getty Images / David Ramos

-

De nézheti a szegedi kézisek BL-meccsét, a Forma-1-et, NFL-t, kajak-kenut, akár háromféle motorversenyt is. Vasárnapi élő közvetítések.


M4
10.00 és 12.00: Kajak-kenu, szlalom vb, London
13.55: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, futam
18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Siófok-ZTE

Sport 1
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo
14.00: Kosárlabda, férfi Eb, bronzmérkőzés
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Athletic Bilbao
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Levante

Sport 2
10.30: Autósport, TCR-sorozat, Szingapúr
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Roda-Feyenoord
16.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, 1. forduló, MOL-Pick Szeged - Tauron Kielce
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Buffalo Bills-New England Patriots
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-Dallas Cowboys

Sport M
12.55: Lóverseny, galopp, 22. versenynap

Eurosport
0.00: Autóverseny, World Endurance Championship, Egyesült Államok
10.30: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország, Superbike, 1. futam
11.30: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország, Supersport
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország, Superbike, 2. futam
14.30: Kajak-kenu, szlalom vb, London
23.00: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-New York Red Bulls

Eurosport 2
7.00: Motorsport, gyorsasági 24 órás verseny, Le Castellet
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Schalke 04
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Bayer Leverkusen
21.00: Motokrossz, vb, Egyesült Államok, MX2, 1. futam
22.00: Motokrossz, vb, Egyesült Államok, MXGP, 1. futam

Digisport 1
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Crystal Palace
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester United
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Lazio
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Lanús

Digisport 2
12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Internazionale
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Juventus
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Norwich City
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Olympique Lyon