Jó hírünk van: ezt a napot is a tévé előtt fogja tölteni!

-

Klopp végre meccsen is megmutatja magát, pályán a MU, a Barca és a Bayern, mindhárom BL-es kézilabdacsapatunk, és még NB )s lesz sok minden más mellett.


október 17., szombat:

M4 Sport

13.15: Német túraautó-bajnokság, Hockenheim, 1. futam
15.45: Vízilabda, férfi ob I, RacioNet-Honvéd - VasasPlaket
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Diósgyőr
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Szombathelyi Haladás
22.30: Ökölvívás, profi gála, Budapest


Sport 1

4.00: Ökölvívás, profi gála, Brooklyn, Seanie Monaghan-Donovan George
14.45: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, MVM-Veszprém - THW Kiel
17.15: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Rhein-Neckar Löwen - MOL-Pick Szeged
19.45: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, Vardar Szkopje-Győri Audi ETO

Sport 2

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, ELPozo Murcia-Movistar Inter
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante
18.00: Vízilabda, férfi BL, playoff, visszavágó, Szolnoki Dózsa-Közgép - CN Marseille
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Rayo Vallecano

Sport M

13.55: Lóverseny, ügető


Eurosport

9.30 és 17.30: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, Svájc
13.45: Tenisz, WTA-torna, Linz, elődöntő
21.30: Küzdősport, King of Kings, Tallinn
23.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Brazília-Koreai Köztársaság

Eurosport 2

3.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City-New York City
12.45: Autósport, Formula Renault Eurocup, Spanyolország
14.15: Autósport, Renault-világsorozat, Spanyolország, 1. futam
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Mönchengladbach
20.30: Labdarúgás, MLS, Toronto-Columbus
22.00: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Nigéria-Egyesült Államok

Digisport 1

0.55, 1.50, 2.50: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzések
10.10: Autósport, Forma 3, Hockenheim, 1. futam
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Liverpool
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester United
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Arsenal
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-AC Milan

Digisport 2

7.00: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto2, időmérő
10.30 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntők
16.00: Autósport, Forma 3, Hockenheim, 2. futam
16.50 és 20.55: Rögbi, vb, negyeddöntők
18.55: Vízilabda, férfi BL, A-HÍD OSC Újbuda - DIGI Oradea