Hopp! A Honvéd elkapta a pólóbajnokot

Fotó: AFP / ATTILA KISBENEDEK

1-5-ről állt talpra Vad Lajos csapata, majd az utolsó két negyedet egyetlen kapott góllal hozta le. Lévai Márton ihletett formában védett, az Eger pedig nem tudta ellensúlyozni Hárai Balázs végleges kiállítását.

Eredmények, az elődöntőbe jutásért, első mérkőzés:

ZF-Eger – RacioNet-Honvéd 7-9 (4-1, 2-2, 0-5, 1-1)

A párharc az egyik csapat második győzelméig tart. A továbbjutó az alapszakaszban második helyezett OSC-vel találkozik majd a fináléba kerülésért.

A Honvéd meglepetésre legyőzte vendégként a címvédő Egert az E.ON férfi vízilabd- ob I-ben, az elődöntőbe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.

A hazai csapat a harmadik negyedben nem volt képes a kapuba találni, miközben a fővárosi együttes öt gólt szerezve fordított.

Kiss Gergely, a Honvéd háromszoros olimpiai bajnok játékosa:

Hatalmas meglepetés ez a győzelem a bomba erős játékosállományú Eger ellen! Az egész csapat óriásit küzdött az elején...

Posted by Kiss Gergely on 2015. április 11.