Ha sportrajongó van a családban, mára felejtse el!

Fotó: PRESSE SPORTS / MANTEY STEPHANE

-

Csak motorsportból hatfélét nézhet, és a Barca–Real klasszikus is csak egy sok meccsből. Szombati élő közvetítések.


M4 Sport
13.55: Forma–1, Bahreini Nagydíj, 3. szabadedzés
15.00: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, időmérő edzés
18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen–Ferencváros
20.42: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas–Újpest

Sport 1
13.00: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Baia Mare–Buducnost Podgorica
14.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Ferencváros–Győri ETO
17.15: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vardar Szkopje–Larvik
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona–Real Madrid

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Betis
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas–Valencia
22.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Callum Smith–Hadillah Mohoumadi

Sport M
13.00 és 17.00: Lósport, futam

Eurosport 1
8.30 és 14.00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország
19.00: Műkorcsolya, világbajnokság, Boston, páros kűr

Eurosport 2
10.30: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország
14.00: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, időmérő edzés
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München–Eintracht Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund–Werder Bremen
21.30: Curling világbajnokság, férfiak, Kanada–Finnország
23.45: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire–Philadelphia Union

Digisport 1
10.40: Autósport, Forma–3, Paul Ricard
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa–Chelsea
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal–Watford
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool–Tottenham
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus–Empoli

Digisport 2
13.55: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, 3. szabadedzés
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG–Nice
19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő
22.00: Ökölvívás, ESPN Premier Boxing Champions

Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic–Hearts
16.40: Autósport, Forma–3, Paul Ricard
17.30: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
18.25: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
19.05: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, Moto2, időmérő edzés
20.55: Autósport, Formula–E, Egyesült Államok, időmérő edzés