• Marek Baranowski
  • Bogdan Lemanowicz
  • Janka Stasova

-

A címvédő Győri Audi ETO KC hatgólos hátrányban fogadja a Vardart a Final Fourba jutásért rendezett negyeddöntő-visszavágón. A nem példa nélküli feladatra egyetlen balkezes átlövővel készül a Győr, az eddig marginális szerepet játszó Planéta Szimonettával.

„Minden poszton jobbak voltak a Vardar játékosai – na jó, ez így nem pontosan igaz. Ebben a játékban a kapus és az átlövők teljesítménye meghatározó, és a Győr mindkettőben alulmaradt a Vardarral szemben, ráadásul ezek a gyengébb teljesítmények hatással voltak a többi poszton játszókra is. Így ők sem vehették fel a versenyt a szkopjeiekkel. A hiányzó játékosok helyére eredetileg kiegészítő embernek szánt kézisek kerültek, akiknek a húzóemberek feladatait kellett volna megoldani. Nem sikerült.”

Vége

Győr–Szkopje 27-27

60. perc

Althaus a legvégén csodaszép gólt szerez, egyenlít és ezzel vége is.

60. perc

A Győr a legvégén játssza meg a vészkapust, végül gólt lő Korsós, vezetnek a hazaiak.

59. perc

A Vardar az időkérés utáni támadásból gólt szerez, de nem adják meg, kiküldik Løkét.

Jan Pytlick időt kért.

59. perc

Korsós egyenlít!

58. perc

Újabb győri gól, Hornyák góljával egyre feljön a Győr!

58. perc

Knedlikova szép gólt lőtt jobb szélről, kettővel megy a Vardar.

57. perc

A vészkapussal nem tud mit kezdeni a Győr, megint gólt lőtt a Vardar.

55. perc

Klikovac is két percet kapott.

55. perc

Herr dühös a védőkre, mivel Nikolic simán betörhetett, gól.

55. perc

A Győr legjobbját, Sent leküldi a bíró.

54. perc

Litre is betalál, feljön egyre a Győr! Kicsit későn ébredtek a hazaiak.

54. perc

Kovacsics is hamar reagált, újabb győri gól!

53. perc

Radicevic egyből válaszolt.

52. perc

Korsós újabb hetesgólt lőtt, kettő közte.

52. perc

Lekicnek előbb nem jött össze, most igen, megint hárommal vezet a Vardar.

51. perc

Lekic belemenése után ismét a Győr támadhatott, de Leynaud megint óriásit védett.

50. perc

Anna Sen tartja a lelket a Győrben, ismét gólt vágott.

50. perc

Althaus is gólt lő beállóból, ismét hárommal vezet a Vardar.

49. perc

Végre egy szép akció a Győrtől, Litre ejtette át Leynaud fölött a labdát, szép gól.

48. perc

Túloldalt hasonlót játszik Penezic, megint hárommal vezet a Vardar. A győrieknél hiányzik valami, csak távoli átlövések vannak, Senen kívül másnak nem nagyon megy be most.

47. perc

Anna Sen most pattint, ez már bent van.

46. perc

A Vardarnak se megy minden be, hatalmas kapufát lőttek jobbátlövőből.

45. perc

Anna Sen megint óriási átlövéssel próbálkozott, de a kapufáról a vonal elé pattant, nincs gól. Hárommal megy a Vardar.

45. perc

Herr váltja Grimsbøt a győri kapuban.

44. perc

A Vardar megint vészkapussal játszik, így emberelőnyben vannak a teljes létszámmal felálló Győrrel szemben. Persze, hogy gól is esik belőle. Althaust kell ápolni közben.

43. perc

Radicevicnek most nem jött össze: a kontra végén nem találta meg a passzal Dembelét.

Martín megint időt kért. Közben Herr elment melegíteni.

42. perc

Sokáig nem örülhettünk, vészkapussal lőtt gólt a Vardar – ezt Pytlick alkalmazta a vb-n is.

42. perc

Anna Sen megint hamar megtorolta, óriási átlövőgól.

41. perc

Gólt lőtt a Vardar! Nikolic volt eredményes.

Jan Pytlick is időt kér.

40. perc

Korsós belövi hetesét, eggyel vezet a Vardar.

40. perc

Hosszú támadás végén belelőtte a kapusba a labdát a Győr. A kontrából nem sikerül betalálnia a Vardarnak.

39. perc

Anna Sen gólt lőtt, de belépett, nem adták meg.

Ambros Martín időt kér, elég ideges. Most nyolcgólos hátrányban van a csapata.

38. perc

A szintén jól játszó Penezic góljával már kettővel megy a Vardar.

38. perc

Pont ő volt szabálytalan a túloldalt, de a hetest kivédte Leynaud. Nagyot mennek a szkopjeiek.

37. perc

Radicevic kivégzi a Győrt: megint gólt lőtt és ezzel már a Vardar vezet.

37. perc

Hornyák lövését védte a kapus, Leynaud.

36. perc

Althaus egyenlít!

35. perc

Sokáig nem maradt egál: Anna Sen bődületes bombát vágott alulról.

35. perc

Az ex-győri Radicevic egyenlített!

33. perc

Lazovic-Varlec értékesíti is, eggyel vezet a Győr.

23. perc

Emberelőnybe került a Vardar (Litrét állították ki), gólt is lőttek belőle.

23. perc

Gyönyörű akció végén Loøke beállóból nagy gólt szerez, ismét néggyel vezet a Győr.

22. perc

Ismét vészkapusoznak a macedónok, megint gól, ezúttal a jobbszélről.

21. perc

Hornyák bejött, emberelőnyben dobott kapufát.

21. perc

Durván megrángatta Løkét Althaus, két perc.

20. perc

Elszúrta a Vardar a támadását.

A Vardar időt kért, Jan Pytlick indulatosan beszél játékosaival.

20. perc

Néggyel vezet a Győr, miután Bognár-Bódi megint gólt lőtt jobbszélről!

19. perc

A pöttöm Korsós jól leütközött egy macedónt. Ápolni kellett.

18. perc

Kovacsics bevágja sokadik gólját, ő viszi előre a csapatot.

17. perc

Megint vészkapusozott a Vardar, megint gólt lőttek belőle.

17. perc

Korsós felszívta magát, lőtt egy gólt, hárommal vezet a Győr!

17. perc

Korsóst lezúzta egy szkopjei, a bírókat nem izgatta.

16. perc

Sőt, kiállítják Dembelét a Vardartól. Egy percig egál, utána győri emberelőny lesz.

16. perc

Ugyan a Győr emberhátrányba került, eddig nem lehet mondani, hogy ellenségesek a bírók.

14. perc

Kovacsics betört és betalált, kettővel megy a Győr.

14. perc

Percek óta nincs már gól, kiegészült közben a Vardar.

13. perc

Kis szusszanás után óriási kapufát lőtt a Vardar, az exgyőri Radicsevics. A túloldalon Szepesi hagyott ki helyzetet.