Fenséges a mai sportműsor is

Fotó: AFP / PAUL ELLIS

-

átszik a pólóválogatott, a Barcelona, a Real Madrid, a Milan és a Juventus, valamint lesz egy Liverpool–ManUtd-meccs is.


M4 Sport
17.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, nyolcaddöntő: Magyarország–Grúzia
20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, nyolcaddöntő: Oroszország–Németország

Sport 1
11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia–Rayo Vallecano
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. forduló, Sävehof–Győri Audi ETO KC
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas–Atlético Madrid
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona–Athletic Bilbao

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Sporting Gijón
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Carolina Panthers–Seattle Seahawks
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Denver Broncos–Pittsburgh Steelers

Sport M
13.00: Lóverseny, futam

Eurosport 1
8.45: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női óriás-műlesiklás, 1. futam
10.30: Sílövészet, világkupa, Németország, női váltó
12.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női óriás-műlesiklás, 2. futam
14.00: Síugrás, sírepülő-vb, Tauplitz
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
10.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás, 1. futam
11.30: Sífutás, világkupa, Planica
13.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás, 2. futam
14.30: Szánkó, világkupa, Németország, sprint
15.30: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa–Palermo
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool–Manchester United
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City–Arsenal
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan–Fiorentina

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese–Juventus
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen–Olympique Marseille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etiénne–Olympique Lyon

Digisport 3
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient–AS Monaco
18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren–Standard Liége