Európa legjobb csapatait nézhetjük szombaton

Fotó: AFP / GERARD JULIEN

-

Angliában londoni derbit rendeznek, de láthatjuk a két manchesteri csapatot, a Barcát, a Realt, a Bayernt és a Juvét is. Az NB I-ben a Fradi–Újpest lesz a forduló slágermeccse.


M4 Sport
8.15: Túraautó-vb, Kínai Nagydíj, időmérő edzés
14.30: Német túraautó-bajnokság, Hungaroring, 1. futam
15.50: Kézilabda, női NB I, GyőrFerencváros
17.45: Labdarúgás, NB I, DiósgyőrDebrecen
20.00: Labdarúgás, NB I, FerencvárosÚjpest

Sport 1
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, EibarReal Sociedad
17.00: Kézilabda, férfi BL, FlensburgVeszprém
21.00: Ökölvívás, profi gála, Manchester
4.00 (vasárnap hajnal): Küzdősport, UFC Fight Night, Brazíliaváros

Sport 2
13.30: Jégkorong, KHL, Traktor CseljabinszkSlovan Bratislava
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting GijónBarcelona
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic BilbaoSevilla
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las PalmasReal Madrid

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.30: Túraautó-vb, Kínai Nagydíj, időmérő edzés
13.00 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár
14.45 és 19.00: Kerékpár, Benelux körverseny
22.30: Futsal, vb, Kolumbia, negyeddöntő
1.00 (vasárnap hajnal): Futsal, vb, Kolumbia, negyeddöntő

Eurosport 2
8.00: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, HamburgBayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder BremenWolfsburg
23.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FCPhiladelphia Union
1.00 (vasárnap hajnal): Labdarúgás, MLS, New York Red BullsMontreal

Digisport 1
9.00 és 11.00: Tenisz, WTA-torna, Csuangcsu
14.00: Amerikaifutball, MagyarországLengyelország
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, PalermoJuventus
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, NapoliChievo
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság
5.00 (vasárnap hajnal): Tenisz, WTA-torna, Tokió

Digisport 2
12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.05: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, Moto2, időmérő edzés
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, LorientLyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, DijonRennes

Digisport 3
8.55: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, Moto3 3. szabadedzés
9.50: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
14.00: Tenisz, ATP-torna, Metz
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, MonacoAngers

Spíler TV
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester UnitedLeicester
15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, SwanseaManchester City
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, ArsenalChelsea
1.00 (vasárnap hajnal): Jégkorong, vk, elődöntő