Esik az eső, de így sem fogunk unatkozni

Fotó: MTI/MTVA / Martin Meissner

-

Carlos Ortega távozása után első BL-meccsét játssza a Veszprém kézicsapata, de láthatjuk ma a Fradit, a Barcát, a Realt, a Bayernt, szinte az összes angol sztárcsapatot, és a halálos tragédia után az Eb-n bemutatkozó női röplabda-válogatottunkat is. Kucorodjunk hát a tévé elé ebben a ramaty időben!


Élő közvetítések szombaton:

M4
7.45: Forma–1, Japán Nagydíj, Szuzuka, időmérő
13.00: Autósport, DTM-sorozat Nürburgring, 1. futam
14.15: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Jekatyerinburg
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia–FTC
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest–MTK
6.30 (vasárnap reggel): Forma–1, Japán Nagydíj, futam

Sport 1
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MVM-Veszprém – Flensburg-Handewitt
19.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje–Zagreb
3.00 (vasárnap reggel): Ökölvívás, profi gála, Birmingham (Alabama), Deontay Wilder–Johann Duhaupas, WBC nehézsúlyú vb-címmecs

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona–Las Palmas
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Málaga
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal–Atlético Madrid

Sport M
12.55: Lóverseny, Galopp, 23. versenynap
17.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Magyarország–Belgium, Antwerpen

Eurosport
13.15: Autósport, Renault-világsorozat, Franciaország, 1. futam
15.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár, elődöntő
21.00: Küzdősport, King of Kings

Eurosport 2
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár, elődöntő
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz–Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV–Schalke 04
20.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Toronto–Chicago Fire
23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact–DC United

Digisport 1
8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
12.30: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, időmérő
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur–Manchester City
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City–Arsenal
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United–Chelsea
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli–Juventus

Digisport 2
11.00: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Nürburgring, 1. futam
12.00: Úszás, világkupaverseny, Hongkong
14.10: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, időmérő
15.25: Rögbi, világbajnokság, Olaszország–Kanada
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma–Carpi
20.55: Rögbi, világbajnokság, Anglia–Wales