A Barca, a Milan, a Pool, a MU és a Szeged verseng a nézők kegyeiért

-

Ha feláll a tv elől, garantáltan lemarad egy izgalmas meccsről. Maradjon csak a fotelben, távirányítóval a kézben! A vasárnapi élő közvetítések:


M4 Sport
12.00: Tenisz, Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport, 1. forduló, Budapest, Magyarország-Izrael, Városligeti Műjégpálya
18.00: Labdarúgás, NB II, ZTE FC-Mezőkövesd Zsóry FC

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Granada
14.15: Labdarúgás, holland bajnsokág, Willem II-Ajax
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce - MOL-Pick Szeged
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid
23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Chicago Blackhawks-Detroit Red Wings

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Athletic Bilbao

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kranjska Gora, 1. futam
10.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Jasna, 1. futam
12.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kranjska Gora, 2. futam
13.30: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, férfi üldözéses
14.45: Északi összetett, világkupa, Németország
16.00: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, női üldözéses
19.30: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Toronto FC
22.45: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-Columbus Crew

Eurosport 2
6.00 és 9.00: Motokrossz, világbajnokság, Thaiföld
11.00: Hódeszka, világkupa, Svájc
13.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Jasna, 2. futam
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Darmstadt
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Hertha BSC
19.45: Labdarúgás, MLS, Chicago-New York City FC

Digisport 1
1.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Independiente-Colón
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Lazio
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich-Manchester United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Palermo

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Nantes
20.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Boca Juniors
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Rosario Central-Banfield

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-AC Milan
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Guingamp