Az Arsenal 20 perc alatt elintézte a ManUnitedet

-

Az angol labdarúgó-bajnokság vasárnapi rangadóján az Arsenal hazai pályán 3-0-ra verte a Manchester Unitedet.

A hazaiak Alexis Sánchez fantasztikus sarkazós góljával már a hatodik percben megszerezték a vezetést, majd egy perccel később Özil duplázta meg az előnyt. Mindössze a 20. percig kellett várni, hogy kialakuljon a végeredményt, Alexis Sánchez talált be ismét.

Győzelmével az Arsenal megelőzte a ManUnitedet, és feljött a második helyre, mindkét együttesnek 16-16 pontja van, a Manchester City vezet 18 ponttal.

A nap másik rangadóján, a liverpooli derbin az Everton pályaválasztóként 1-1-et játszott a Liverpoollal, a vendégeknél Bogdán Ádám a kispadról nézte végig a meccset. A harmadik vasárnapi meccsen: Swansea City-Tottenham 2-2.