Alternatív programajánló a hatalmas hőségben

Fotó: MTI/MTVA / Sóki Tamás

-

Ha a hőségben inkább maradnánk a légkondis, besötétített szobában, akkor sem fogunk unatkozni, ugyanis képernyőre kerül ma a Fradi, a Barcelona, a Real Madrid, a Bayern München, a Chelsea, az Arsenal, a Milan, a Veszprém–Szeged-kézimeccs, a MotoGP és az NFL előszezonja is. Élő sportközvetítések a hazai televíziókban augusztus 29-én, szombaton:


M4
12.00: Atlétikai vb, Peking
16.00: Kézilabda, férfi Szuperkupa, Veszprém-Szeged
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK–Újpest FC
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros–Paksi FC
2.30 (vasárnap hajnal): Atlétikai vb, Peking
Sport 1
15.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Lulea–Fribourg
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona–Málaga
22.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Betis
Sport 2
13.00: Cselgáncs, világbajnokság, Asztana, 6. nap
19.00: Salakmotor, Lengyel GP, Gorzów
2.00 (vasárnap hajnal): Amerikaifutball, NFL, előszezon, San Diego Chargers–Seattle Seahawks
Sport M
13.55: Lósport, galopp
Eurosport
12.00: Atlétikai vb, Peking
16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz
Eurosport 2
8.30: Ausztrálfutball, nemzeti liga, North Melbourne–Western Bulldogs
11.15 és 20.30: Sznúker, Európa Torna, Németország
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, FC Köln–HSV Hamburg
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München–Bayer Leverkusen
22.00: Labdarúgás, MLS, Toronto–Montreal Impact
Digisport 1
9.55: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
11.50: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle–Arsenal
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea–Crystal Palace
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham–Everton
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan–Empoli
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama–Figueirense
1.55 (vasárnap hajnal): Labdarúgás, brazil bajnokság, Sao Paulo–Ponte Preta
Digisport 2
11.55: Autósport, ADAC Forma-4, 1. futam, Sachsenring
13.30: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, időmérő
14.25: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
15.05: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, időmérő
16.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, időmérő
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen–Olympique Lyon