A szokottnál is kevesebb idejük lesz kiugrani egy szendvicsért

Fotó: MTI/AP / Cafrir Abajov

-

A szokottnál is kevesebb idejük lesz kiugrani egy szendvicsért, mert ami sportesemény csak elképzelhető, az benne lesz ma a tévében. A legjobb hely ma egy műszaki áruház tévéosztálya lenne, sok-sok készülékkel.


December 5., szombat:

M4 Sport
6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja
8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja
14.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC–Diósgyőri VTK
18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA – Videoton FC
20.42: Vízilabda, férfi ob I, PannErgy-MVLC – Kaposvár

Sport 1
12.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz
15.30: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Montenegró–Szerbia
17.45: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Magyarország–Tunézia
20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Rhein-Neckar Löwen

Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tokió, 2. nap
13.00: Futsal, spanyol bajnokság
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Getafe
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada–Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia–Barcelona

Sport M
13.55: Lósport, ügető

Eurosport 1
8.45 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Lillehammer
10.00 és 11.00: Sífutás, világkupa, Lillehammer
12.30 és 15.30: Biatlon, világkupa, Svédország
16.45: Síugrás, világkupa, Lillehammer
18.30: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek
20.30: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

Eurosport 2
11.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Montafon
14.00 és 20.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach–Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg–Borussia Dortmund

Digisport 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City–Manchester City
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–West Ham United
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea–Bournemouth
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale–Genoa

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino–AS Roma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon–Angers
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia–AS Monaco
22.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Banfield–Aldovisi

Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee–Aberdeen