A Barca, a Juve és a Leicester segít elűzni a csúnya felhőket

Fotó: Getty Images / Laurence Griffiths

-

Újra akcióban az angol drámaszakkör, folytatódik a bajnoki versenyfutás. A Juve már ünnepelhet, a Barcát most a kézisek képviselik a tévében. Ja, és a Ringen száguld majd Michelisz Norib is! Élő sportközvetítések április 24-én, vasárnap.


M4 Sport
14.15: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 1. futam
15.15: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-Mezőkövesd
17.15: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 2. futam
18.27: Vízilabda, női ob I, elődöntő, 2. mérkőzés, Dunaújváros-BVSC

Sport 1
2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás
12.30: Tenisz, ATP-torna, Bukarest
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Betis
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Sociedad

Sport 2
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Aspil Vidal Ribera Navarra-Magna Gurpea
17.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Crystal Palace-Watford
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, THW Kiel-Barcelona
21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Houston Rockets-Golden State Warriors

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport
10.00: London Marathon
14.00: Kerékpár, Liége-Bastogne-Liége
17.00: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 2. futam
20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
12.00: Kerékpár, Török körverseny
14.00: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 1. futam
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hoffenheim
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Mainz
20.30: Futsal, UEFA Futsal Cup, döntő, Spanyolország

Digisport 1
11.10: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Mogyoród, 3. futam
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Palermo
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Arsenal
17.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Swansea City
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Juventus
23.40: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club-Independiente

Digisport 2
10.55, 12.15 és 13.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Lazio
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lorient
21.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-River Plate

Digisport 3
13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, elődöntő, Leicester-Racing 92
21.40: Autósport, IndyCar, Barber Motorsports Park